Zpracuji vám zdarma odhad nemovitosti

Jak se vyvíjí cena vašeho bytu, domu nebo třeba pozemku? Rád vám to bezplatně zjistím.

Chytré nástroje i ruční práce

Pro odhad bytu používám nejmodernější nástroje jako jsou cenové mapy. Ani ty však nedokáží reagovat dostatečně rychle na vývoj trhu. Proto každý odhad pečlivě sestavuji i ručně podle znalostí dané lokality a aktuální situace.

Odhadce s dlouholetou praxí

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební v Praze – obor pozemní stavby. Realitám tak do detailu rozumím i po technické stránce a vím, jak se různé technikálie podepíší na ceně.

Přesný výsledek

Získáte podrobný obrázek o tom, jakou hodnotu vaše nemovitost má a také odhad, za kolik bych ji byl schopen prodat. Vše zcela nezávazně, v klidu si tak můžete rozmyslet další postup.

Jaroslav Pýcha

100+

spokojených klientů

70+
úspěšně dokončených transakcí

Od 2014

jsem certifikovaný realitní makléř

Ocenění nemovitosti zdarma

Vyplňte mi prosím potřebné údaje a já vám zdarma zpracuji odhad ceny vaší nemovitosti.

 • Vyberte
 • Byt
 • Dům
 • Pozemek
 • Vyberte
 • Osobní
 • Družstevní
 • Vyberte
 • Před rekonstrukcí
 • Částečná rekonstrukce
 • Kompletní rekonstrukce
 • Novostavba
Naši makléři se specializují na Prahu a Střední Čechy, kde to skvěle znají a zpracují vám přesný odhad. Pokud chcete ocenit nemovitost v dalších krajích, obraťte se prosím na jinou kancelář RE/MAX.
 • Vyberte
 • Praha
 • Středočeský kraj

 • Vyberte
 • Ano, zvažuji
 • Zatím nezvažuji

Co všechno prodávajícímu zajistíme?

Homestaging

Vzbudit emoce, zájem a touhu. To je cíl homestagingu, který vaši nemovitost ukáže v nejlepším světle. Proto je v naší kanceláři samozřejmostí. Spolupracujeme se šikovnými fotografy, kameramany i tvůrci virtuálních prohlídek. Společně ručíme za to, že nemovitost vzbudí zájem na první pohled.

Účinný marketing

Prodej nemovitosti už dávno není o přidání inzerátu na S-Reality a čekání až se někdo ozve. Děláme maximum pro nalezení kvalitního zájemce. Kromě širokých sítí kontaktů našich makléřů využíváme i moderní online kanály jako jsou chatboti, reklama na Facebooku, Instagramu i ve vyhledávání. Zkrátka se staráme, aby vaši nemovitost vidělo maximum lidí.

Kompletní právní servis

Práce makléře se dělí na krásno a správno. Skvělá prezentace je jedna věc, ale smlouvy dotažené do posledního písmene jsou ještě důležitější. Dlouhodobě spolupracujeme s několika právnickými kancelářemi a staráme se, aby pro vás transakce byla maximálně bezpečná a transparentní. Spolehlivě vás provedeme celou transakcí.

Přesné stanovení ceny

Správné nacenění nemovitosti je pro úspěšný prodej naprosto klíčové. Díky několika cenovým mapám, datům o uskutečněných prodejích, posouzením konkurenčních nabídek a zkušenostem našich makléřů umíme kvalifikovaně odhadnout hodnotu vaší nemovitosti. Po konzultaci a schválení s vámi ji pak dáme za tuto částku do prodeje.

Zabezpečení financí

Bezpečí vašeho majetku a financí je po celou dobu transakce naší maximální prioritou. Proto v souladu se Zákonem o realitním zprostředkování a podle přísných pravidel pro úschovy kupních cen v RE/MAX Česká republika nabízíme našim klientům úschovy jen u prověřených advokátů. 

Předvýběr a filtr zájemců

Pozvali byste si na prohlídku člověka, o kterém dopředu víte, že si vaši nemovitost nemůže dovolit? My také ne. Proto hned na začátku procházíme rejstříky exekucí a další užitečné zdroje, abychom zájemce vyfiltrovali a na prohlídky pozvali jen ty, kteří sítem projdou.

Zkušenosti mých klientů

Pan Pýcha byl velice vstřícný při sjednávání termínů schůzek a umožnil nám více prohlídek nemovitosti jak před tak po podpisu rezervační a kupní smlouvy. Také byl nápomocen při odhadu ceny nemivitosti. Pan Pýcha byl upřímný, nic neskrýval, a jeho znalost stavařiny byla užitečná.
Ing. Petr Sedlář, Karlík, Praha-západ
Práce pana Pýchy je vysoce profesionální a jeho lidský přístup k nám jako klientům byl při naší spolupráci zcela nad naše očekávání. Jakýkoli náš dotaz nebo prosba nebyly pro pana Pýchu problém. Servis v podobě zajištění všech náležitostí spojených s prodejem nemovitosti hodnotíme také jako výjimečný. Pana Pýchu velmi rádi doporučujeme všem, kdo chtějí prodat nebo koupit nemovitost.
Jaroslava Dočkalová, Praha 10
Makléře, pana Jaroslava Pýchu, doporučuji každému, kdo se má zájem setkat s profesionálem v oboru realit, neboť je v tomto oboru fundovaný, spolehlivý, korektní, vstřícný, lidský, pracuje vždy v zájmu svého klienta a kromě toho je pohodovým a milým člověkem, což je velice důležitým faktorem při nejednoduchých životních situacích souvisejících s prodejem, či koupí nemovitosti. Za jeho přístup a služby mnohokrát děkuji. Marie Mohapelová
Marie Mohapelová, Lety u Dobřichovic
Profesionál, nestranný, reálný, co slíbil to dodržel, vždy k dispozici na telefonu nebo mailu, okamžitě odpovídal. Opravdu mám jen superlativy.
Vlastimil Veselý, Černošice, Praha - západ
Pan Pýcha pro nás již pracoval poněkolikáté. Pokaždé jsme byli maximálně spokojeni – byl vstřícný, vyvinul maximální úsilí k nalezení vhodného nájemce. Jeho vystupování bylo profesionální, vždy měl perfektně připravené podklady k jednání.
Ing. Renata Hubertová, Praha 2
Pečlivý, dochvilný, vstřícný, zodpovědný, sice za dost peněz, ale sám bych nebyl zdaleka tak úspěšný. Vážím si jeho práce, našeho obchodního vztahu.
Jan Kopp, Černošice, Praha - západ

Neváhejte se na mě obrátit