Výjimečné 3+kk v secesním domě 100 metrů od Václavského náměstí

Luxusní byt i reprezentativní kancelář

Byt v samém srdci Prahy, který byl citlivou rekonstrukcí předělán na 3+kk je skvělou volbou, pokud toužíte bydlet v centru nebo hledáte reprezentativní sídlo své společnosti. Historický secesní dům s původními prvky a mramorovou vstupní halou poskytne skvělou adresu ambiciozní advokátní kanceláři i rodině, která chce žít městským životem.

Budova je z roku 1889, dýchne na vás svou tradicí a okouzlí skvělou polohou na rohu ulice Palackého a Vodičkovy, pouhých sto metrů od Václavského náměstí.

Nahlédněte dovnitř

Seznamte se blíže...

Byt disponuje třemi samostatnými pokoji, každý pokoj má samostatné topení, všechny místnosti včetně koupelny, toalety a kuchyně mají modřínová okna s izolačními dvojskly, která jsou. Repasována okna mají mimo jiné spodní obložení (původní). V jedné ložnici a v obývacím pokoji jsou původní krásné parkety, v dětském pokoji je koberec, pod kterým je dřevěná dubová podlaha.

Byt má vysoké stropy, v dětském pokoji 18.9 m2, pokoj disponuje spacím patrem a dalším lůžkem, je výška 3,2m, v kuchyni 10,3m2, je výška 3,2m, v ložnici 24,9m2 je výška stropu 3,7m, zde jsou velké vestavěné skříně. Obývací pokoj 25,3m2 má také výšku stropů 3,7m. Původní vnitřní dubové dveře jsou velmi citlivě repasovány. Celková výměra je 83 m2.

V koupelně 3,7 m2 je vana, umyvadlo, příprava pro automatickou pračku. Měsíční náklady pro 4 člennou rodinu činí 3.308,-Kč (poplatky včetně záloh na vodu a fond oprav). Zálohy na plyn činí 2.200,-Kč a na elektřinu 1.000,-Kč. Celkem veškeré náklady pro 4 osoby činí 6.508,-Kč.

K bytu náleží sklep o výměře 6 m2 a malý balkon 1,2 m2. Čtvrté patro je zárukou klidu a ticha. Orientace bytu je na JZ a SV.

Celý dům se nachází v chráněné zóně, je ve vlastnictví SVJ a velmi pečlivě udržován. V bytě je zaveden internet, kabelová televize, (optický kabel), pevná linka.

Tato lokalita Nového Města poskytuje veškeré služby, polikliniku, školu, školku, kavárny, kluby, bezprostřední dostupnost na metro stanice Můstek a Muzeum. Zastávku tramvají č. 3. 5. 6. 9. 14. 24.

Aktuální cena:
Na vyžádání u makléřky

Zaujal vás tento byt?
Volejte makléřku Dagmar Beránkovou:
+420 605 238 988

Nebo nám na sebe nechte telefon a e-mail a paní Beránková se vám co nejrychleji ozve.