Nájemníkův rádce

Hledáte byt k pronájmu? Připravili jsme pro vás pomocníka v PDF, díky kterému se při prohlídce nezapomenete zeptat na nic důležitého a snadno vyhodnotíte, který byt se vám líbil nejvíc.

Jak zvládnout prohlídku bytu?

Konečně perfektní byt? Najdete skvělý inzerát, domluvíte si prohlídku, přijdete, jste plní dojmů, vše si prohlédnete a cestou pryč zjistíte, že jste se na spoustu věcí zapomněli zeptat. To se vám s nájemníkovým pomocníkem, kterého jsme dali dohromady, nestane. Připravili jsme pro vás užitečné PDF ke stažení, které vás provede každou prohlídkou, která vás čeká. Zvlášť pokud se rozhodujete mezi více byty, vyplatí se dělat si poznámky, abyste se později mohli v klidu rozhodnout a mít v ruce všechny podklady.

Přijďte včas

Na jeden byt se často chtějí podívat desítky zájemců. Pokud chcete na majitele nebo makléře udělat dobrý dojem, nechoďte pozdě.

Vezměte si s sebou rádce

Vytiskněte si našeho PDF pomocníka a dělejte si poznámky. Není v bytě plíseň? Jak budete platit zálohy a nájem? Na tyto a další otázky myslíme za vás.

Na všechno se zeptejte

Jakou představu má majitel o délce nájmu? Bude se byt pronajímat zařízený? Nejlépe se všechny dotazy zodpoví na přímo, tak do toho!

Dejte nám e-mail a stáhněte si super PDF pomocníka. Nebojte, spam nemáme rádi