Staňte se makléřem a budujte svou kariéru s námi

Každý potřebuje někde bydlet. Proto dobrý makléř nemá o klienty nikdy nouzi. Máte odhodlání změnit svou kariéru?

Staňte se makléřem a budujte svou kariéru s námi

Každý potřebuje někde bydlet. Proto dobrý makléř nemá o klienty nikdy nouzi. Máte odhodlání změnit svou kariéru?

Staňte se makléřem a budujte svou kariéru s námi

Každý potřebuje někde bydlet. Proto dobrý makléř nemá o klienty nikdy nouzi. Máte odhodlání změnit svou kariéru?

Proč se stát makléřem?

Řídíte svůj výdělek

Záleží na vás, kolik měsíčně vyděláte. Někteří makléři u nás dosahují na víc než 300 tisíc Kč měsíčně. Jiným stačí méně a radši se věnují koníčkům.

Řídíte svůj čas

Zapomeňte na pracovní dobu od-do. Jako realitní makléř si řídíte svůj čas sám. Pracujte, jak se vám to hodí a věnujte více času sobě nebo rodině.

Nepotřebujete diplom

Zkoušky vás neminou. Realitní zprostředkovatel je dnes již vázaná činnost a tak je to správně. Přesto nepotřebujete vysokou školu, abyste byli úspěšní.

Potkáte zajímavé lidi

Reality jsou o lidech, o příbězích a o emocích. Často se seznámíte se zajímavými i známými osobnostmi a vytvoříte si síť kontaktů, která se v živote určitě hodí.

Pracujete, odkud chcete

Máme pohodlnou kancelář, ale vůbec v ní nemusíte být. Pokud vám vyhovuje práce z domova, z kavárny nebo z chaty na horách, není problém.

Pořád se vzděláváte

RE/MAX má propracovaný systém školení, abyste pracovně neustále rostli. Jestli jste připraveni na sobě pracovat, reality jsou správná volba.

Nastartujte se u nás

Máte chuť změnit svou kariéru nebo rovnou po škole začít jako makléř? Napište nám nebo zavolejte a rádi s vámi vše osobně probereme.

Poznejte majitele Štěpána

Štěpán Gjurič je majitel realitní kanceláře RE/MAX Horizont. Kudy vedla jeho realitní cesta a na čem mu při budování týmu makléřů záleží?

Nejčastější otázky k práci realitního makléře

Jaké jsou začátky? Kolik budu potřebovat peněz na rozjezd? Kdy začnu vydělávat? Co všechno realitní makléř dělá? Tohle jsou naše rady po více než 20 letech praxe.

Jaké je být makléřem v naší kanceláři?

Začátky jsou těžké, ale jakmile je překonáte, reality se stanou vaším druhým životem. Pro váš úspěch uděláme maximum. Mrkněte, co vaše budoucí kolegy na realitách baví.

300 000 Kč měsíčně+

Tolik si vydělají naši nejlepší makléři.

Podpora v začátku a leady zdarma

Každý jednou stál na startu. Abyste si před klienty byli jistí a přinášeli jim tu nejlepší službu, naučíme vás o realitách první poslední. Navíc vám v prvních měsících poskytneme leady zdarma, abyste své podnikání nastartovali.

Budujete vlastní byznys

Jste součástí kanceláře, ale zároveň samostatná jednotka. Díky tomu můžete budovat svůj vlastní realitní tým s dalšími makléři nebo třeba otevřít novou pobočku RE/MAX Horizont. Ve smělých plánech vás vždy podpoříme, zároveň za vámi stojí nejsilnější značka českého realitního trhu.

Již 6 našich makléřů získalo ocenění RE/MAX Hall Of Fame

Síň slávy RE/MAX patří TOP makléřům, kteří za svou kariéru dosáhli na provizní obrat 1 milion dolarů. Celkově toto ocenění získalo 6 makléřů RE/MAX Horizont, přičemž čtyři jsou stále součástí našeho týmu. Jestli se chcete učit od nejlepších a v práci vás motivují výzvy, jsme správná volba. Vychovávat úspěšné makléře nám totiž opravdu jde.

Změna kariéry? Zkuste to jako náš Michal Bláha

Extrémně úspěšný obchodník v korporátu, který se po 20 letech rozhodl kompletně přestavět svůj pracovní život a najít novou motivaci. 

Proč si vybrali RE/MAX Horizont?