Největší realitní kancelář Praha 9

Chystáte se na prodej nebo pronájem nemovitosti? Praha 9 a Horní Počernice jsou domovem naší realitky víc než 10 let. Skvěle tyto lokality známe a pomůžeme vám s prodejem i pronájmem.

Praha 9 a Horní Počernice – kolik tu stojí bydlení?

RE/MAX Horizont sídlí v Horních Počernicích víc než 10 let. Za tu dobu jsme zde úspěšně prodali stovky nemovitostí a našli nový spoustě zájemcům. Pokud máte nemovitost k prodeji, pomůžeme vám přilákat nejvyšší možnou nabídku. Podívejte se, jak se vyvíjejí ceny nemovitostí v Horních Počernicích a na Praze 9.

Nárůst 150 % od roku 2013

Byty v panelových nebo cihlových domech se nyní v Počernicích prodávají v průměru o 150 % dráž, než tomu bylo v roce 2013.

88 112 Kč za metr čtvereční

Za tolik průměrně prodáte byt v panelovém domě na Praze 9. U novostaveb je to přes 100 tisíc Kč za metr.

640+ transakcí za rok

V posledním roce se v Počernicích prodalo přes 640 nemovitostí, což ukazuje, že příležitostí je stále dostatek. 

Získejte nejvíc peněz za svou nemovitost na Praze 9 nebo v Horních Počernicích

Váš byt nebo rodinný dům v Horních Počernicích a na Praze 9 ještě nikdy neměl vyšší hodnotu. Využijte toho a prodejte ho se ziskem.

Proč prodat nemovitost s námi?

Získáte víc peněz

Naše zkušenosti vám přinesou zisk. Vaši nemovitost prodáme za víc, než kdybyste se do toho pustili sami. V aukcích se nám daří zvýšit cenu v průměru o 8 %, protože neprodáme prvnímu, kdo přijde.

Ušetříte svůj čas a energii

S nemovitostmi je spousta papírování a obíhání úřadů. Ano, zvládnete to sami, ale opravdu chcete svůj volný čas věnovat přípravě nemovitosti a smluv, prohlídkám a všemu dalšímu?

Vyhnete se chybám

Nemovitost prodáváte párkrát za život. My 30× měsíčně. Proto vás dokážeme tímto zásadním momentem spolehlivě provést. Zkrátka proto, že v něm máme praxi.

Jak probíhá prodej nemovitosti?

Co všechno prodávajícímu zajistíme?

Homestaging

Vzbudit emoce, zájem a touhu. To je cíl homestagingu, který vaši nemovitost ukáže v nejlepším světle. Proto je v naší kanceláři samozřejmostí. Spolupracujeme se šikovnými fotografy, kameramany i tvůrci virtuálních prohlídek. Společně ručíme za to, že nemovitost vzbudí zájem na první pohled.

Účinný marketing

Prodej nemovitosti už dávno není o přidání inzerátu na S-Reality a čekání až se někdo ozve. Děláme maximum pro nalezení kvalitního zájemce. Kromě širokých sítí kontaktů našich makléřů využíváme i moderní online kanály jako jsou chatboti, reklama na Facebooku, Instagramu i ve vyhledávání. Zkrátka se staráme, aby vaši nemovitost vidělo maximum lidí.

Kompletní právní servis

Práce makléře se dělí na krásno a správno. Skvělá prezentace je jedna věc, ale smlouvy dotažené do posledního písmene jsou ještě důležitější. Dlouhodobě spolupracujeme s několika právnickými kancelářemi a staráme se, aby pro vás transakce byla maximálně bezpečná a transparentní. Spolehlivě vás provedeme celou transakcí.

Přesné stanovení ceny

Správné nacenění nemovitosti je pro úspěšný prodej naprosto klíčové. Díky několika cenovým mapám, datům o uskutečněných prodejích, posouzením konkurenčních nabídek a zkušenostem našich makléřů umíme kvalifikovaně odhadnout hodnotu vaší nemovitosti. Po konzultaci a schválení s vámi ji pak dáme za tuto částku do prodeje.

Zabezpečení financí

Bezpečí vašeho majetku a financí je po celou dobu transakce naší maximální prioritou. Proto v souladu se Zákonem o realitním zprostředkování a podle přísných pravidel pro úschovy kupních cen v RE/MAX Česká republika nabízíme našim klientům úschovy jen u prověřených advokátů. 

Předvýběr a filtr zájemců

Pozvali byste si na prohlídku člověka, o kterém dopředu víte, že si vaši nemovitost nemůže dovolit? My také ne. Proto hned na začátku procházíme rejstříky exekucí a další užitečné zdroje, abychom zájemce vyfiltrovali a na prohlídky pozvali jen ty, kteří sítem projdou.

Zkušenosti našich klientů

Cena vaší nemovitosti stoupla, chcete toho využít?

Pomůžeme vám s vaším případem. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt a my se ozveme.

Najdete nás v Horních Počernicích