Reality jsou můj svět. Pojďte do něj taky 

V realitách podnikám už od roku 2003. Za tu dobu jsem vyškolil téměř 2 000 makléřů a poznal tuhle práci ze všech úhlů. Po sbírání zkušeností v různých pozicích teď buduju vlastní kancelář, buďte její součástí!

Chci, aby vám to v realitách šlo

První kancelář je pro kariéru naprosto zásadní. Když bude vaše zkušenost stát za nic, dost možná už to v realitách nikdy znovu nezkusíte. Proto se nováčkům zodpovědně věnujeme, pomáháme jim získávat první kontakty a pořádáme školení, co daleko přesahuje průměrnou přípravu.

Byl jsem makléř, šéf i manažer franšízy

V realitách jsem poznal většinu myslitelných pozic. Proto už znám jejich problémy a rozumím jim. Než jsem se pustil do budování vlastní kanceláře, prošel jsem český realitní trh křížem krážem.

Tým, kde se budete cítit fajn

Sice je doba home officová a jako makléř můžete pracovat odkudkoliv, ale i tak chci vytvářet tým, ve kterém je super atmosféra a máte radost, když svoje kolegy potkáte. I když to není každý den.

Štěpán Gjurič

Jak to u mě začalo?

Asi ještě ani v roce 2003, kdy jsem v realitách začínal, mě nenapadlo, že se stanou mým životem. Přitom dnes, při zpětném pohledu, si říkám, že to bylo od začátku jasné – můj otec je architekt, maminka psycholožka a mě vždy bavilo dělat obchod. Jinak to asi nemohlo dopadnout.

Zásadní změna a okamžik, kdy jsem začal brát reality vážně, byl začátek roku 2005. Tehdy mě s mým kolegou a kamarádem oslovil ředitel RE/MAX Česká republika, zda bychom nechtěli stát u vzniku první kanceláře RE/MAX v Česku. My na to kývli a v dubnu téhož roku jsme nastoupili, každý jako manažer svého týmu, do kanceláře v pražském Karlíně. Měli jsme možnost vidět zahraniční školicí materiály a potkat se s lidmi, kteří vlastnili kanceláře 20× větší, než byla jakákoli v Česku. Tehdy jsem pochopil, že stav realitního trhu u nás je i po 16 letech od revoluce v podstatě v bodě nula.

V roce 2009 jsem RE/MAX opustil a 10 let působil postupně na centrálách 2 konkurenčních sítí, nejdříve na pozici ředitele vzdělávání a poslední 4 roky v roli provozního ředitele. Jsem za tyto zkušenosti nesmírně vděčný, protože nyní můžu říct, že jsem skutečně na trhu realitních kanceláří prošel vším – od makléře, přes šéfa týmu, manažera a majitele pobočky až po ředitele franšízové sítě. Znám problémy a strasti všech těchto skupin a věřím, že jim dokážu porozumět – a především pomoci v dalším růstu.

1. 4. 2019, tedy shodou okolností na den přesně 14 let po mém prvním nástupu do této společnosti, jsem koupil kancelář RE/MAX Horizont. Kancelář, která má za sebou mnoho úspěchů a která vychovala 4 držitele ocenění „Hall of Fame“, neboli Síň slávy RE/MAX. Mojí dnešní rolí je podpora mého úžasného makléřského týmu a samozřejmě jeho další rozšiřování. Protože jen velké týmy jsou do budoucna schopny poskytnout makléřům to, co potřebují a očekávají od své kanceláře: motivační odměňovací model, moderní zázemí, IT technologie a neustálý osobní růst.

Zvu vás na kafe

Láká vás realitní kariéra, ale ještě třeba nevíte na 100 %, že je to cesta pro vás? Stavte se za námi na kafe. Popovídáme si a uvidíte, jestli do toho půjdete.